6200
Велотур-перезавантаження серед Волинського Полісся. Неймовірно мальовнича та винятково тиха природа вздовж берегів річки Случ сповільняє думки. Насичений медитативним катанням сосновими лісами та заливними луками веломаршрут активізує тіло. Історичні екскурси та легенди про Надслучанську Швейцарію пробуджують нові сенси. Додає розслаблення та затишку розміщення в будиночках подалі від метушні та гомону.
Фішки туру
- дика природа Полісся
- Надслучанський ландшафтний парк
- руїни Губківського замку
- Соколині гори
- фантастичні види річки Случ
- родонові джерела
-
Природа
-
Авто-вело
-
Пляж
-
Тусовка
У вартість включається:
- розміщення в будинках зі всіма зручностями
- 3 сніданки, 2 обіди та 2 вечері
- супровід інструкторами
У вартість НЕ включається:
- доїзд до старту
- обід-перекус 3 дня на маршруті
Дати
Наразі проведення цього велотуру не заплановано. Але ви можете проголосувати, аби він знову з’явився у нашому Календарі
Ви можете замовити індивідуальне проведення цього велотуру для вашої компанії у зручні дати. Просто зв’яжіться з нами
Опис
Збираємось в Надслучанській Швейцарії. Останні кілометри дуже розбитої дороги до точки старту втомлюють, тож ми наполягаємо на заїзді напередодні аби відпочити та почати налаштовуватися на повільний вайб Полісся. До того ж розміщення гарно підходить для вечірніх посиденьок компанією однодумців.
320 км, 5 годин
435 км, 6 годин
Після сніданку виїжджаємо на маршрут.
Важко уявити, що колись в цих місцях вирувало життя. Доріг майже немає, більшість ґрунтівок перетворилися на сінгл-трейли, бо по них їздять хіба що місцеві на мопедах на рибалку. Села північніше щезають і перетворюються на поодинокі хутори. Місцеві використовують коней як транспорт і живуть “натуральним” господарством як 100 років тому. Але при цьому Надслучанщина насичена історією і ми знайдемо кілька аргументів, чому “Швейцарією” цей регіон названий не просто для слівця.
Сьогодні катаємо в Надслучанському регіональному ландшафтному парку. Ми побачимо всі топові його місця – руїни Губківського замку, скелю Сокіл, камінь-слідовик, давньоруське городище та мальовничі види на річку Случ. Катання буде неспішним, з зупинками на споглядання та купання – адже це невід’ємна частина терапевтичної дії цього велотуру.
28 км, +270 м набору
День присвячений ідентичному до медитації катанню, з кожним кілометром якого голова вивільняється від зайвих думок, а душа наповнюється спокоєм. Проїдемось пологими берегами Случа, залитими пахучими луками. Тут росте 77 видів рідкісних рослин, частина з яких занесені до Червоної книги. А такої кількості лелек та журавлів ви, мабуть, ще ніколи не бачили.
Проїжджаючи село Іванівка заїдемо на маршрут, розроблений Соснівським лісництвом – таким собі взірцевим лісництвом, що виграло грант Євросоюза на облаштування правильного лісогосподарства.
Місцеві соснові та дубові ліси напрочуд чисті, прямо на доріжках ростуть гриби, а по узбіччях поспівають чорниці. Катаючись тут постійно виникає відчуття що ось-ось та зустрінеш якогось дикого звіра.
38 км, +170 м набору
Продовжуємо досліджувати береги Случа. Наш шлях лежить в Городницю, що перекладається як “города нема” (“город-ніц”). Насправді за часів Київської Русі тут існувало доволі велике місто, що підтверджується археологічними дослідженнями. В середньовіччі Городниця була відома завдяки Свято-Георгіївському монастирю. Він був зруйнований і відновлений вже у 20 ст., у такому вигляді й дійшовши до цього часу. Заглянемо в монастир, говорять, що головний храм дуже схожий на Володимирський собор в Києві.
Повертаємось вже іншим берегом річки. Заїдемо на родонове джерело, щоб закріпити лікувальний ефект велотуру мінеральною водою. Вважається, що родонові води вирівнюють пульс, покращують сон, мають знеболюючий ефект на м’язи – те, що треба наприкінці велотуру.
40 км, +290 м
Чому Веловуйки?
ДізнатисьFAQ
Старт маршруту в селі Маринин, Рівненської області. Єдиний можливий варіант добирання – авто. Якщо у вас немає власного авто, ми підсажуємо до інших учасників з розділом вартості палива
Ми орендуємо три окремі будинки, які стоять поруч один з одним. В кожному будинку окремі кімнати (є з двоспальними та односпальними ліжками), гарячий душ, кухні. Біля найбільшого будинку чан для великої компанії, біля двох інших – сауни. Розміщення по двоє в кімнатах.
В будиночки нам привозитимуть сніданки та вечері з кафе (кейтерінг). на маршруті – кафе та перекуси з магазинів
Підходять гірські велосипеди і гревели. Маршрут максимально грунтовий – лісові та польові укатані дороги, стежини в лісах, подекуди є ділянки з неглибоким піском (до 20 метрів довжиною). Є невеликі ділянки типових поліських брущаток
На місці немає прокату. Велосипед краще везти з Києва. Якщо вам потрібна така послуга, дайте нам знати
Маю питання
Фото з минулих подорожей
Вас також може зацікавити
Показати більшеДякуємо!
Дякуємо за ваш запит. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Хочу повторити
Ви можете проголосувати за повторне проведення туру. Зазначте ваші контактні дані, щоб ми зв'язалися з вами, коли він з'явиться у календарі
Ви вже проголосували!
Ви вже проголосували за повторне проведення цього туру. Ми звʼяжемось з Вами, коли він зʼявиться у Календарі